Дистанційне навчання

Школярику (старшокласнику)!

Ми з тобою вчимося працювати по-новому – дистанційно. Щоб належним чином організувати вивчення української мови та літератури, ознайомся з інструкцією для учня:

  1. Навчаючись дистанційно, бережи свій зір! Використовуй переважно ноутбук, планшет, комп’ютер!
  2. Ознайомся із завданням на тиждень (відповідно до кількості годин). Зверни увагу на дату й час проведення онлайнтестів, участь у яких обов’язкова. Розклад  можеш побачити на сайті школи в розділі "Дистанційне навчання".
  3. Роботу над темою починай із опрацювання сторінок чи параграфів, зазначених вчителем. Правила та нові літературні визначення вивчи.
  4. Ознайомся з корисними Інтернет-ресурсами, розміщеними на цій сторінці, за посиланнями переглянь відеоуроки, презентації, фільми. Внизу сторінки ти знайдеш інформацію про трансляцію уроків на різних телеканалах, про Славутський термінал дистанційного консультування і т.д
  5. Для закріплення знань здійсни самоперевірку (в підручнику з мови після теми є питання й завдання для самоперевірки, знання правил і нових визначень можуть перевірити батьки).
  6. Виконай самостійно письмові завдання, перевірку яких здійснюватиму вибірково індивідуально.
  7. Вірш, вивчений напам’ять, надсилай особистим повідомленням у Viber, Telegram та на адресу ostapvchitel@gmail.com
  8. Зворотній зв'язок із вчителем у групі або особистим повідомленням у Viber.
  9. Пам‘ятай, що змішане навчання - це тимчасове явище. Не варто засмучуватися, якщо ти чогось не встигаєш зробити, у чомусь не повністю розібрався (-лася), це природньо. Ми все зможемо разом! Повторимо теми, розглянемо складні питання з мови й літератури... Бережи себе, своїх рідних!