ШКОЛА ОНЛАЙН

Завершується 8-й тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Наразі на YouTube МОН доступно 1298 уроків для учнів 5-11 класів та 239 – для учнів початкової школи. Завершується трансляція уроків для 1-4 класів, а навчання для учнів базової та старшої школи триватиме ще 2 тижні. Про це повідомили в МОН сьогодні, 29 травня 2020 року.

“Мета Всеукраїнської школи онлайн – дати можливість усім нашим учням отримати доступ до освіти в умовах карантину. Організатори проєкту поставили перед собою завдання створити уроки за програмою принаймні від початку і до кінця карантину, щоб діти у школах, де не було повноцінного навчання, могли компенсувати пропуски переглядом цих уроків. Йдеться про повноцінних 10 навчальних тижнів. Трансляція уроків для 5-11 класів розпочалась 6 квітня і має завершитись наприкінці 2-го тижня літа, тобто у п’ятницю, 12 червня. Ми закликаємо учнів все ж інвестувати цей свій час у навчання – так ви зможете уникнути пробілів у знаннях, які заважатимуть опановувати матеріал надалі. Особливо це важливо при вивченні математики та природничих дисциплін”, – зазначила тимчасово виконуюча обов’язки Міністра Любомира Мандзій.

Вона також додала, що всі уроки залишатимуться доступними на YouTube МОН. Учні зможуть їх використовувати у випадку вимушеного пропуску занять. Відео також стануть у нагоді учням, що складатимуть ЗНО, адже тестування передбачає перевірку знань за період усього навчання у школі.

Загалом впродовж останніх 8-ми тижнів відео Всеукраїнської школи онлайн лише на YouTube МОН набрали понад 15,6 млн переглядів. Більше половини – 50,3% учнів – навчалися з мобільних телефонів, а 38,3% – з комп’ютерів.

Нагадуємо, що на YouTube МОН розпочався проєкт “Антарктичні уроки” для школярів – серія коротких відео про Антарктиду та роботу українців на крижаному континенті.  Відео публікуються щотижня по середах о 14:00.

Джерело: Новини МОН